Mladá pop-rocková zpěvačka, vítězka rozhlasové kategorie pěvecké soutěže Česko zpívá v dubnu 2012. Od té doby Eva natočila několik písniček a nafotila sadu propagačních fotografií s profesionálním fotografem Ondrou Pýchou a Darou Rakovcik.

První singl „Oheň a růže“ natočila ve 12 letech. Singl se natáčel ve studiu SONO a autorsky se na něm podílel i známý producent Milan Cimfe. V březnu 2013 Eva natočila svůj první videoklip k singlu Oheň a růže. Klip režíroval Vojta Nouzák – televizní režisér pořadů Show Jana Krause ap. Klip byl zařazen do rotace TV Óčko, Eva ho naživo představila v pořadech Mixxxer a Bravo TV, a na serveru youtube jej zhlédlo více než 100.000 fanoušků.

Překvapením pro Evu bylo, že bodovala v anketě popularity Český slavík 2012, kde se umístila na 59. místě. O rok později – v roce 2013 – již poskočila na 33. místo a nejvýše se zatím umístila na 32. pozici.

Eva na TV Óčko představila svůj druhý videoklip k písni „Na vršku pyramidy“. Klip je z atraktivního prostředí parkouru. Pár měsíců po premiéře na TV Óčko zhlédlo klip více než 300.000 fanoušků.

Eva pravidelně koncertuje na městských slavnostech, plesech, školních, společenských  a firemních V.I.P. akcích. S vlastní kapelou vystoupila jako host populárních No Name ve Sportovní hale v Mostě. Živý záznam je k dispozici v sekci VIDEO.

Eva si veřejně zazpívala duet ze seriálu Pojišťovna štěstí s Petrem Kolářem, duet Ztracený ráj s Vašo Patejdlem, písničku Káva a sex s Markem Ztraceným, skladbu Budu tu stát s Davidem Deylem nebo Vím, že jsi se mnou s Danielem Hůlkou. Dosud natočila 11 studiových singlů a chystá natáčení dalších videoklipů.

V lednu až březnu 2015 zazpívala Eva ve 34 městech v rámci akce Nejúspěšnější sportovec roku.

V roce 2015 vyprodukovala sama k 50. narozeninám svého otce  videoklip k písni Táta. Ten má v současnosti přes půl milionu zhlédnutí.

V únoru 2016 nazpívala titulní píseň k filmové pohádce Řachanda.

V letních měsících 2016 v rámci své CAMPTOUR koncertovala na 40 dětských táborech.

Nyní Eva nacvičuje s vlastní kapelou nový repertoár. Příležitostně hostuje se známou plzeňskou rockovou kapelou VIZIR.

Eva je patronkou Nadačního fondu Jonášek, který pomáhá onkologicky nemocným dětem.